نام : Mr. Kennedy

قد: ۲/۶ فوت

وزن : 235 pounds

ملیت: Green Bay, Wis

فینیشر :The Mic Check

افتخارات : Won the Money in the Bank Ladder Match at WrestleMania 23, United States Champion

     مستر کندی یکی از سوپراستارهای بزرگ کشتی کچ است . یکی از دلایل معروف بودن او این است که طرز وارد شدن او با رینگ ( entrance ) او واقعا زیبا و خاص است .

    تا به حال در کشتی کچ این چنین طرز ورودی وجود نداشته است و این روش باعث شده است که نام  مستر کندی و مکان تولدش در خاطر همه بنشیند . مستر کندی به بلند صحبت کردن هم معروفه ! او واقعا می داند که چگونه باید در رینگ بازی کند و حتما آینده ی روشنی در WWE خواهد داشت .

    یکی از لقب های مستر کندی در کشتی کچ مستر Money in the bank است ودلیل این که این لقب را به او داده اند این است که او تا کنون در Money in the bank های زیادی پیروز شده است .

    بازیکنان بزرگ زیادی در کشتی کچ هستند ولی رکوردهای مستر کندی جایگاه خاصی دارند . با این که WWE هال آف فیمرها و قهرمانان زیادی دارد ولی مستر کندی هم تا کنون کارهای بزرگی انجام داده است و خیلی از سوپراستارها مثل شاون مایکل باتیستا ری میستریو آندرتیکر و کین سابقه ی باختن از مستر کندی را دارند . مستر کندی تا حالا Money in the bank های زیادی را برده و قهرمان ایالات متحده هم شده ولی او ظرفیت قهرمان سنگین وزن جهان شدن را هم دارد و برای رسیدن به این هدف تلاش زیادی خواهد کرد .

     شاید انگیزه ای که در این سال ها باعث شده که مستر کندی موفق باشد دیدن لجندهایی مثل هالک هوگن باشد شاید هم زندگی در منطقه ی بسیار سردی مثل گرین بی این نیرو را به او داده است یا ... اگر این چیزها نبودند مستر کندی هرگز به این جا نمی رسید .

    مستر کندی قبلا در راو حظور داشت ولی در سال 2008 به اسمکدان منتقل شد .