نام : Victoria Lynn Lara

تاریخ تولد :  ۱۶ آپریل ۱۹۶۸

قد: 5' 5" (1.65 m)

ملیت: تگزاس آمریکا

وضعیت تاهل : ازدواج با ادی گررو در سال ۱۹۹۰ ( دارای سه فرزند با ادی گررو ) ازدواج دوم با ادج .

فرزندان : Shaul متولد سال ۱۹۹۱ - Sherilyn متولد سال ۱۹۹۶ - و Kaylie Marie متولد سال۲۰۰۲ .

افتخارات : ژنرال منیجر اسمکدان .

در ۱۳ نومبر سال ۲۰۰۵ ادی گررو در حال که در اتاقش در یک هتل بود بر اثر سکته ی قلبی در گذشت و چاوو گررو او را در هتل پیدا کرد . چند ماه پس از مرگ ادی گررو ویکی گررو در استوری لاین های زیادی در WWE حظور پیدا کرد .

در سال2007 پس از این که تئودور لانگ ژنرال منیجر اسمکدان سکته قلبی کرد وینس مک من ویکی گررو را به عنوان ژنرال منیجر اسمکدان انتخاب کرد . در سال های  ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ ویکی گررو ژنرال منیجر اسمکدان و منیجر ادج بوده است . در این سال ها او در میان تماشاچی ها اسمکدان بسیار منفور بوده است . پس از ویکی گررو تئودور لانگ ژنرال منیجر اسمکدان شده است .

وقتی که ادج و ویکی گررو در رینگ بودند آ دتیکر وارد رینگ شد و به ویکی گررو تومبستون زد پس از آن تا مدتی ویکی گررو با صندلی چرخ دار وارد رینگ می شد .

در سال 2008 مراسم ازدواج ویکی گررو و ادج که در داخل رینگ برگزار می شد با وارد شدن ری میستریو به هم خورد . ری میستریو وارد رینگ شد و به آن ها حمله کرد و روی ویکی گررو پرید .

در سال 2009 پس از مصدوم شدن استفنی مک من توسط رندی اورتن ویکی گررو برای مدتی ژنرال منیجر راو شد . و مسابقه ای بین ادج و بیگ شو و جان سینا برای کمربند سنگین وزن در رسلمنیا ترتیب داد .

در سال 2009 او تصمیم گرفت که در حالی که ادج در اسمکدان بود به راو برود . بیگ شو و چاوو گررو ه همراه ویکی گررو به راو آمدند . او با شکست دادن سانتینو مارلا با کمک ویلیام رگال لقب Miss Wrestelmenia را گرفت . پس از این که او در Extreme rules  از سانتینو مارلا شکست خورد و لقبش را از دست داد از WWE خداحافظی کرد .