بیوگرافی و زندگی نامه ی شان مایكل 

نام كامل: مایكل شان هیكن باتم   Michael Shawn Hickenbottom

سن: 42

قد: 184 سانت

رنگ چشم: سبز

رنگ مو: قهوه ای روشن

تاریخ تولد: 22 جولای، 1965

مكان تولد: چندلر، آریزونا   Chandler/ Arizona

نشان تولد: خرچنگ (برج سرطان)

ملیت: ایالات متحده US

نژاد: سفید پوست

دین: مسیحی

دبیرستان: راندولف های

شغل: كشتی گیر

لقب: كودك دل شكسته  Heart Break Kid


                                زندگى اولیه

-HickenBottom 22 جولای، 1965 در Chandler/ Arizona متولد شد. آخرین فرزند از 4 فرزند خانواده، Randy, Scott و Shari. او در یك خانواده ی ارتشی بزرگ شد ومدت كوتاهی از زندگی اش را در برك شایر، انگلستان گذراند. ولی در San Antonio/ Texas بزرگ شد. او در 12 سالگی میدانست كه میخواهد یك كشتی گیر حرفه ای شود. -HickenBottom همیشه یك ورزشكار بود. حرفه ی او از 6 سالگی شروع شد، زمانی كه به بازی فوتبال پرداخت. او در دبیرستان راندولف در خط حمله بهترین بود و سرانجام كاپیتان تیم فوتبال شد. بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان به غرب Texas و دانشگاه San Marcos رفت ولی خیلی زود فهمید كه زندگی دانشگاه برای او نیست. پس آن را رها كرد تا به حرفه ی كشتی بپردازد.

 

مربی او كشتی گیر حرفه ای، Jose Lothario بود. -Lothario به او پیشنهاد كرد كه با نام Shawn Michaels به رینگ بیاید. پس از آن كه توسط لوتاریو آموزش دید به نیمه ی جنوبی Texas رفت و در ورزشگاه Texas All-Stars Wrestling (TAW) كارش را شروع كرد. -Michaels در این مدت توانست با Paul Diamond جایزه ی تگ تیم TAW را از آن خود كند.

 

  Hickenbottom با ورزشگاه  Central State Wrestling هم كار میكرد. در آنجا او ویارتگ تیمش، Marty Jannety دوبارBattens را شكست دادند و كمربند تگ تیم استیت رستلینگ را از آن خود كردند ولی بعد از آن شكست خوردند و كمربند به Battens بازگشت. هیکن باتم در سال ۱۹۸۵ چندین بار در دالاس Texas-based World Class Championship wrestling ظاهر شد.

 


زندگى خصوصى

در مدتی كه Hickenbottom بزرگ میشد هیچكس به او "مایكل" نمیگفت. چون او از این اسم متنفر بود. بنابراین تمام خانواده و دوستان او را "شان" صدا میكردند. در اصل او همیشه شان بوده. در مدتی كه پدرش در ارتش بود او به خارج از خانه زیاد رفت وآمد میكرد. او در شرح زندگی اش گفته كه چطور در اولین روز مدرسه ی جدیدش وحشت كرده بود؛ هنگامی كه معلم میخواست از روی فهرست اسم ها نام فامیل او یعنی Hickenbottom را بخواند، و در حالی كه از خنده به نفس نفس افتاده بود او را بیرون كشید و به خاطر صدای غیرعادی تلفظ اسم فامیلش او را دست انداخته بود.

 

در سال 1996 Hickenbottom با ژستی نه كاملا ع.ر..ی .ا. ن عكس جلد مجله ی play-.-girlشد. این چیزی نبود تا وقتی كه فهمید بیشتر خواننده های پلی . گرل همجنس خودش هستند و توسط كشتی گیر های دیگر مسخره میشده.

 

ازدواج Hickenbottom با همسر اولش Theresa Lynn Wood بسیار كوتاه بود و به طلاق ختم شد. ولی طلاق كاملا دوستانه و با موافقت هر دو طرف انجام گرفت. او حالا با بازیكن سابق    WCW (Rebecca Curci) ازدواج كرده. آنها 31 مارس 1999 در كلیسای كوچك گریسلند در Nevada/ Lasvegas (لاسوگاس، نوادا) ازدواج كردند. عروسی بسیار كوچكی بود، با تشریفات بسیار كم. تنها اشخاصی كه به عروسی دعوت شده بودند، Hickenbottom و Curci بودند به همراه یك الویس تقلیدی و ... كشیش. آنها دو فرزند دارند. یك پسر به نام Cameron Kade (كمرون كید) كه در 5 ژانویه 2000 به دنیا آمد و یك دختر به نام Cheyenne Michelle (چین میشل) كه متولد 19 آگوست 2004 است.

 

-Hickenbottom چندین تاتو دارد. تاتوی یك قلب را بر بازویش دارد با شمشیری كه درون آن فرو رفته و ماری كه به شكل S دور آن پیچیده است. او روی انگشت ازدواجش یك تاتوی R دارد كه اول اسم همسرش Rebecca است. بر مچ دست چپش یك دستبند تاتو كرده كه از حروف CAMERON تشكیل شده، برای پسرش. روی پای راستش تصویری از تگزاس و روی پای دیگرش تصویری از همسرش را تاتو كرده.

و در نهایت عكس كوچكی از قلب شكسته با حروف HBK بالای آن، سمت راست ب.ا.س.ن.ش تاتو كرده است.

 


نقل قول ها

شان مایكل: ( به رندی اورتون)، اگر من بابت هر بدبختی مثل تو كه به رینگ میومد، با من مسابقه میداد و میباخت یك نیكل میگرفتم یك میلیونر میشدم؛ اوه ... یه دقیقه صبر كن ... من الان یه میلیونرم و این به خاطر وجود بدبخت هایی مثل توست.

شان مایكل: (به تریپل اچ)، شكار نكن وقتی نمیتونی بكشی.

شان مایكل: من از اینجا بیرون میرم و نمایشی رو بهت نشون میدم كه هرگز ندیدی. چرا؟ ... چون من میتونم.

شان مایكل: من دارم میرم كه یك مسابقه ی بزرگ رو بهت نشون بدم. چرا؟ ... چون میتونم.

شان مایكل: من Showstopper هستم، رویداد اصلی و آیكون اصلی منم.


رویدادها و ...

در سال 2007 توانست ركورد خود را برای بیشترین بازی در Wrestlemania به ثبت برساند. 14 بار. البته بعد از آندرتیكر كه 15 بار شركت كرده است.

 

در Wrestlemania 22 مستر مك ماهون را در مسابقه ی، No Holds Barred شكست داد.

 

او یك آمبیدكستروس است. یعنی میتواند از هردو دستش استفاده كند. كه معمولا از دست راست برای نقاشی و رنگ آمیزی و از دست چپ برای نوشتن استفاده میكند.

 

او اولین سوپراستار WWF بود كه در رویال رامبل نفر اول به رینگ آمد و مسابقه را برد. بعد از او كریس بنوا بود كه در سال 2004 برنده شد.

 

در 1995 شان با Sean Waltmen و Davey Boy Smith در سیراكیوز نیویورك بیرون رفته بودند. چند نفر آنها را تعقیب كرده بودند. آنها به یك كلاب رفتند. مایكل به یاد نمیاورد كه چه اتفاقی افتاد. او بیرون رفت تا برای والتمن و اسمیت صبر كند ولی توسط چند مرد مورد حمله قرار گرفت. مایكل در بیمارستان بیدار شد. كشتی گیرهای WWF ، سانی و كریس كاندیدو گفتند كه شان به اتاق شخصی هتل آنها وارد شده. وینس مك ماهون از مایكل راضی نبود بنابرین كمربند Intercontinental را از او گرفت وبه شین داگلاس داد.

 

در 2004 هنگامی كه Jannetty مسیحی شد مایكل واقعا او را تعمید داد.

 

مدیران و هم گروهی های قبلی: چاینا، دیزل (كوین نش)، جوس لوتاریو، جنی مك كارتی، ردی پایپر، ریك رد، سنسیشنال شری، سیشو سید، تریپل اچ، لونا واكن.

Chyna, Diesel, Jose Lothario, Jenny McCarthy, Roddy Piper, "Ravishing" Rick Rude, Sensational Sherri, Sycho Sid, Triple H, Luna Vachon.

 

از نوامبر 1998 تا ژوئن 2000 به عنوان یكی از اعضای هیئت WWE كار كرد.

 

اولین كشتی كج كاری بود كه قهرمان WWF World، Intercontinental، تگ تیم و European شد و این كمربندها را دریافت كرد.                   

منبع::
www.jdlove.blogfa.com